HL02120GTTR AVX Corp
  • Part Number: HL02120GTTR
  • Manufacturer Name: AVX Corp
  • Description: FIXED IND 12NH 210MA 756 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 11,200
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about HL02120GTTR AVX Corp
    HL02120GTTR AVX Corp
    HL02120GTTR is manufactured by AVX Corp and is categorized in the Fixed Inductors category. HL02120GTTR is described as FIXED IND 12NH 210MA 756 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.