GL110KA7B115 AVX Corp
  • Part Number: GL110KA7B115
  • Manufacturer Name: AVX Corp
  • Description: FIXED IND 11UH 115MA 7 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 73
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about GL110KA7B115 AVX Corp
    GL110KA7B115 AVX Corp
    GL110KA7B115 is manufactured by AVX Corp and is categorized in the Fixed Inductors category. GL110KA7B115 is described as FIXED IND 11UH 115MA 7 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by AVX Corp
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    View
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F