FFB34H0166K-- AVX Corp
  • Part Number: FFB34H0166K--
  • Manufacturer Name: AVX Corp
  • Description: CAP FILM 16UF 10% 300VDC RADIAL
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
  • Available: 148
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH