CRB3A4E390JT AVX Corp
  • More about CRB3A4E390JT AVX Corp
    CRB3A4E390JT AVX Corp
    CRB3A4E390JT is manufactured by AVX Corp and is categorized in the Array Network Resistor category. CRB3A4E390JT is described as RES ARRAY 4 RES 39 OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE