CRB3A4E330JT AVX Corp
  • Available: 13,204
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CRB3A4E330JT AVX Corp
    CRB3A4E330JT AVX Corp
    CRB3A4E330JT is manufactured by AVX Corp and is categorized in the Array Network Resistor category. CRB3A4E330JT is described as RES ARRAY 4 RES 33 OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    View
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"