CRB3A4E100JD AVX Corp
  • More about CRB3A4E100JD AVX Corp
    CRB3A4E100JD AVX Corp
    CRB3A4E100JD is manufactured by AVX Corp and is categorized in the Array Network Resistor category. CRB3A4E100JD is described as RES ARRAY 4 RES 10 OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE