CRB3A4E1001FT AVX Corp
  • More about CRB3A4E1001FT AVX Corp
    CRB3A4E1001FT AVX Corp
    CRB3A4E1001FT is manufactured by AVX Corp and is categorized in the Array Network Resistor category. CRB3A4E1001FT is described as RES ARRAY 4 RES 1K OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by AVX Corp
    ---> Array Network Resistor from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Array Network Resistor
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 7UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 175MM
    View
    Wakefield-vette
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/185MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM