CRB2A4E470JT AVX Corp
  • More about CRB2A4E470JT AVX Corp
    CRB2A4E470JT AVX Corp
    CRB2A4E470JT is manufactured by AVX Corp and is categorized in the Array Network Resistor category. CRB2A4E470JT is described as RES ARRAY 4 RES 47 OHM 0804. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"