CRB2A4E201JT AVX Corp
  • More about CRB2A4E201JT AVX Corp
    CRB2A4E201JT AVX Corp
    CRB2A4E201JT is manufactured by AVX Corp and is categorized in the Array Network Resistor category. CRB2A4E201JT is described as RES ARRAY 4 RES 200 OHM 0804. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"