NDM1-125C100-3 ASI-Automation Systems
  • More about NDM1-125C100-3 ASI-Automation Systems
    NDM1-125C100-3 is manufactured by ASI-Automation Systems and is categorized in the Circuit Breakers & Accessories category. NDM1-125C100-3 is described as Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 100A/480VAC, C Curve, 10KAIC, DIN Mount, w/Visual Indicator, UL1077 Recognized . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
    ---> Other parts by ASI-Automation Systems
    ---> Circuit Breakers & Accessories from all manufacturers
    ---> Circuit Protection by sub category
  • More About  Circuit Breakers & Accessories
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    View
    Bud Industries
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    Phoenix Contact
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM