SPD74R-223M API Delevan
  • Available: 14,560
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SPD74R-223M API Delevan
    SPD74R-223M API Delevan
    SPD74R-223M is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. SPD74R-223M is described as FIXED IND 22UH 2A 110 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.