SPD74R-183M API Delevan
  • More about SPD74R-183M API Delevan
    SPD74R-183M API Delevan
    SPD74R-183M is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. SPD74R-183M is described as FIXED IND 18UH 2.3A 91 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by API Delevan
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK