SPD73R-103M API Delevan
  • Available: 3,360
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SPD73R-103M API Delevan
    SPD73R-103M API Delevan
    SPD73R-103M is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. SPD73R-103M is described as FIXED IND 10UH 2.5A 67 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by API Delevan
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM