SPD62R-563M API Delevan
  • Available: 23,520
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SPD62R-563M API Delevan
    SPD62R-563M API Delevan
    SPD62R-563M is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. SPD62R-563M is described as FIXED IND 56UH 680MA 850 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by API Delevan
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"