SPD62R-122M API Delevan
  • Available: 13,440
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SPD62R-122M API Delevan
    SPD62R-122M API Delevan
    SPD62R-122M is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. SPD62R-122M is described as FIXED IND 1.2UH 3.5A 80 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.