SPD62R-103M API Delevan
  • Available: 20,160
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SPD62R-103M API Delevan
    SPD62R-103M API Delevan
    SPD62R-103M is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. SPD62R-103M is described as FIXED IND 10UH 1.4A 180 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by API Delevan
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH