SPD42R-222M API Delevan
  • Available: 2,800
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SPD42R-222M API Delevan
    SPD42R-222M API Delevan
    SPD42R-222M is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. SPD42R-222M is described as FIXED IND 2.2UH 1.35A 23 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by API Delevan
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V