SP1812R-392K API Delevan
  • Available: 1,120
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SP1812R-392K API Delevan
    SP1812R-392K API Delevan
    SP1812R-392K is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. SP1812R-392K is described as FIXED IND 3.9UH 1A 200 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
    Vector
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"