SP1812R-222K API Delevan
  • Available: 560
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SP1812R-222K API Delevan
    SP1812R-222K API Delevan
    SP1812R-222K is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. SP1812R-222K is described as FIXED IND 2.2UH 1.17A 150 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Ftdi
  • Description
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK