SP1210R-562K API Delevan
  • More about SP1210R-562K API Delevan
    SP1210R-562K API Delevan
    SP1210R-562K is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. SP1210R-562K is described as FIXED IND 5.6UH 606MA 570 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.