SP1210R-273K API Delevan
  • Available: 560
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SP1210R-273K API Delevan
    SP1210R-273K API Delevan
    SP1210R-273K is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. SP1210R-273K is described as FIXED IND 27UH 291MA 2.5 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK