SP1210R-183K API Delevan
  • Available: 1,120
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SP1210R-183K API Delevan
    SP1210R-183K API Delevan
    SP1210R-183K is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. SP1210R-183K is described as FIXED IND 18UH 322MA 2 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.