SP1210R-153K API Delevan
  • Available: 560
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SP1210R-153K API Delevan
    SP1210R-153K API Delevan
    SP1210R-153K is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. SP1210R-153K is described as FIXED IND 15UH 338MA 1.8 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM