SP1008R-473K API Delevan
  • Available: 2,240
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SP1008R-473K API Delevan
    SP1008R-473K API Delevan
    SP1008R-473K is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. SP1008R-473K is described as FIXED IND 47UH 143MA 5.9 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM