SP1008R-392K API Delevan
  • Available: 1,680
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SP1008R-392K API Delevan
    SP1008R-392K API Delevan
    SP1008R-392K is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. SP1008R-392K is described as FIXED IND 3.9UH 403MA 739 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    View
    Keystone Electronics
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    Memory Protection Devices
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL