SP1008R-123K API Delevan
  • Available: 1,680
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SP1008R-123K API Delevan
    SP1008R-123K API Delevan
    SP1008R-123K is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. SP1008R-123K is described as FIXED IND 12UH 253MA 1.87 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.