S0402-56NH2C API Delevan
  • More about S0402-56NH2C API Delevan
    S0402-56NH2C API Delevan
    S0402-56NH2C is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. S0402-56NH2C is described as FIXED IND 56NH 100MA 1 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X