S0402-12NG2E API Delevan
  • More about S0402-12NG2E API Delevan
    S0402-12NG2E API Delevan
    S0402-12NG2E is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. S0402-12NG2E is described as FIXED IND 12NH 475MA 220 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.