ER1641-683KR API Delevan
  • More about ER1641-683KR API Delevan
    ER1641-683KR API Delevan
    ER1641-683KR is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. ER1641-683KR is described as FIXED IND 68UH 180MA 2.44 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS