ER1641-563KS API Delevan
  • More about ER1641-563KS API Delevan
    ER1641-563KS API Delevan
    ER1641-563KS is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. ER1641-563KS is described as FIXED IND 56UH 190MA 2.23 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE