ER1641-562KR API Delevan
  • More about ER1641-562KR API Delevan
    ER1641-562KR API Delevan
    ER1641-562KR is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. ER1641-562KR is described as FIXED IND 5.6UH 335MA 720 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"