ER1641-333KS API Delevan
  • More about ER1641-333KS API Delevan
    ER1641-333KS API Delevan
    ER1641-333KS is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. ER1641-333KS is described as FIXED IND 33UH 240MA 1.37 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH