ER1641-222KS API Delevan
  • More about ER1641-222KS API Delevan
    ER1641-222KS API Delevan
    ER1641-222KS is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. ER1641-222KS is described as FIXED IND 2.2UH 650MA 190 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    View
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED