ER1641-183KS API Delevan
  • More about ER1641-183KS API Delevan
    ER1641-183KS API Delevan
    ER1641-183KS is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. ER1641-183KS is described as FIXED IND 18UH 300MA 890 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"