ER1641-182KR API Delevan
  • More about ER1641-182KR API Delevan
    ER1641-182KR API Delevan
    ER1641-182KR is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. ER1641-182KR is described as FIXED IND 1.8UH 755MA 140 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"