DC630R-683K API Delevan
  • Available: 541
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DC630R-683K API Delevan
    DC630R-683K API Delevan
    DC630R-683K is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. DC630R-683K is described as FIXED IND 68UH 3.57A 77 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by API Delevan
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V