DC630R-333K API Delevan
  • Available: 183
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DC630R-333K API Delevan
    DC630R-333K API Delevan
    DC630R-333K is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. DC630R-333K is described as FIXED IND 33UH 4.95A 40 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by API Delevan
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE