CM6149R-253 API Delevan
  • More about CM6149R-253 API Delevan
    CM6149R-253 API Delevan
    CM6149R-253 is manufactured by API Delevan and is categorized in the Common Mode Chokes category. CM6149R-253 is described as CMC 25UH 3A 2LN SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by API Delevan
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"