CM6149-683 API Delevan
  • More about CM6149-683 API Delevan
    CM6149-683 API Delevan
    CM6149-683 is manufactured by API Delevan and is categorized in the Common Mode Chokes category. CM6149-683 is described as CMC 68UH 2A 2LN SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by API Delevan
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"