5022-683J API Delevan
  • More about 5022-683J API Delevan
    5022-683J API Delevan
    5022-683J is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. 5022-683J is described as FIXED IND 68UH 320MA 3.3 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
    Schroff
    CONNECTOR H 15 F