5022-362J API Delevan
  • More about 5022-362J API Delevan
    5022-362J API Delevan
    5022-362J is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. 5022-362J is described as FIXED IND 3.6UH 415MA 2.15 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by API Delevan
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F