4379R-562HS API Delevan
  • More about 4379R-562HS API Delevan
    4379R-562HS API Delevan
    4379R-562HS is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. 4379R-562HS is described as FIXED IND 5.6UH 285MA 600 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.