4379R-393HS API Delevan
  • More about 4379R-393HS API Delevan
    4379R-393HS API Delevan
    4379R-393HS is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. 4379R-393HS is described as FIXED IND 39UH 125MA 3.1 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.