4379R-392HS API Delevan
  • More about 4379R-392HS API Delevan
    4379R-392HS API Delevan
    4379R-392HS is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. 4379R-392HS is described as FIXED IND 3.9UH 310MA 520 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.