3094R-472HS API Delevan
  • More about 3094R-472HS API Delevan
    3094R-472HS API Delevan
    3094R-472HS is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. 3094R-472HS is described as FIXED IND 4.7UH 170MA 1.6 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM