3094R-224HS API Delevan
  • More about 3094R-224HS API Delevan
    3094R-224HS API Delevan
    3094R-224HS is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. 3094R-224HS is described as FIXED IND 220UH 45MA 24 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
    Knowles
    EMC
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK