3094R-222HS API Delevan
  • More about 3094R-222HS API Delevan
    3094R-222HS API Delevan
    3094R-222HS is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. 3094R-222HS is described as FIXED IND 2.2UH 230MA 900 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.