3094-472GS API Delevan
  • More about 3094-472GS API Delevan
    3094-472GS API Delevan
    3094-472GS is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. 3094-472GS is described as FIXED IND 4.7UH 170MA 1.6 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.