3094-183GS API Delevan
  • More about 3094-183GS API Delevan
    3094-183GS API Delevan
    3094-183GS is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. 3094-183GS is described as FIXED IND 18UH 114MA 3.8 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.