1812R-392J API Delevan
  • Available: 7,280
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 1812R-392J API Delevan
    1812R-392J API Delevan
    1812R-392J is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. 1812R-392J is described as FIXED IND 3.9UH 472MA 900 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE